Kaliteyi baz alan iş anlayışı ile ...

... ihtiyaçlarınıza akılcı çözümler

Yaratıcı reklam filmleri ile

her mecrada bilinirliğinizi artırıyoruz.

Reklam Filmi marka, kurum, şirket ve firmaların misyon, vizyon, değer ve ürünlerinin efektif olarak tanıtıldığı video içeriklerdir. Bir kurum, şirket, firma veya markanın hem geleneksel hem de dijital medyadaki varlığı günümüzde oldukça önemli bir konumda yer almaktadır. Markaların hedeflenen başarıya doğru reklam stratejileri ve kreatif video içeriklerle ulaşması hedef kitle üzerindeki etkiyi maksimum seviyeye taşırken, potansiyel müşteri kitlesinin de oluşmasına olumlu katkılar sunmaktadır.

Reklam Filmi ile marka değerinizi artırın, hedef kitle üzerinde etkileyici bir izlenim oluşturun. Reklam Filmi ile markanızın geleneksel ve dijital medyadaki varlığına en üst seviyeye çıkarın. Reklam filmleri ile sektördeki rakiplerinizin önüne geçerek potansiyel müşteri kitlenize ulaşın. Reklam filmleri ile bütün mecralarda en etkileyici izlenimleri yaratın.

Alanında uzman kreatif ekibi tarafından tasarlanan Reklam Filmleri ile kurumunuzu veya ürünlerinizi en estetik reklam filmleri ile tanıtın. Müşteri memnuniyeti odaklı işleyişimizle profesyonel bir deneyim yaşarken, hazırlanan reklam filmi ile hedef kitle üzerindeki en etkili iletişim köprüsü kurun.

Süreç nasıl işler? Reklam filmi çekimi; pre-prodüksiyon, prodüksiyon ve post prodüksiyon aşamalarından oluşmaktadır. Müşteriden alınan brief doğrultusunda konsept geliştirme çalışmaları gerçekleştirilir. Kreatif ekip tarafından yapılan hedef kitle analiziyle birlikte metin yazma sürecine geçilir. Kurum onayıyla birlikte isteğe göre 2D motion graphics veya testimonial çekimlere start verilir. Kurgu & Montaj aşamalarından sonra müşteri memnuniyeti sağlanarak proje teslim edilir.

Dijital dünyanın en büyük sosyal mecraları arasında olan YouTube, her gün yüz binlerce videonun yüklendiği bir alan olma özelliğini taşıyor. Kurum, şirket ve firmalara YouTube platformuna yönelik hazırlanan video içerikler, müşteri portföyünün hızlıca genişlemesine yardımcı olmaktadır.

YouTube Reklam filmleri alanında uzman ekibimiz tarafından hazırlanmakta ve kurum, şirket ve firmaların kreatif video ihtiyaçlarına çözüm ortağı olmaktadır. Ayrıca firmanızın YouTube’daki marka bilinirliğine katkı sağlayarak, hedef kitle üzerinde en doğru etkileşimi kurmasına yardımcı olmaktadır.

Instagram Reklam Filmi; kurum, işletme ve firmaların Instagram’da tanıtıldığı video içeriklerdir. Sosyal medya mecraları arasında en aktif kullanım özelliğine sahip olan Instagram, markalar için oldukça önemli bir pazar. Markaların Instagram’da uygulayacakları etkin stratejiler hedef kitlenin genişlemesiyle birlikte, marka bilinirliğine de büyük katkı sağlamaktadır. Günümüzde hızlı tüketilen ve hedef kitle üzerinde en doğru etkileşimlerin oluşturulduğu video içerikler, markaların belirledikleri başarılar en hızlı şekilde ulaşmalarına yardımcı olur.

Alanında uzman kreatif ekibimiz tarafından hazırlanan Instagram reklam filmi, global trendlerin ışığında profesyonel bir işleyişle tasarlanıyor. Instagram Reklam filmleri, marka bilinirliğini maksimum seviyeye taşırken marka, kurum ve şirketlerin hedef kitlesi üzerinde en doğru etkinin oluşmasını sağlıyor.

Kreatif ekibimiz tarafından hazırlanan Reklam Filmi örneklerinden bazılarını aşağıda bulabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek firmanız için kaliteli ve işlevsel Reklam Filmi hazırlatabilirsiniz.

Taze Masa Tanıtım Videosu Küçükoğlu Holding Tanıtım Filmi
Lütfen Ekranı Dikey Konuma Alınız
Lütfen Ekranı Yatay Konuma Alınız