Skynet Bilgisayar Web İnternet Site Tasarımı

Kaliteyi baz alan iş anlayışı ile ...

... ihtiyaçlarınıza akılcı çözümler

Web Tasarım Aşamasında Çalışma Şeklimiz

Özel web tasarım paketlerinde çalışma sistemimiz;

1. İlk olarak istekleriniz, ihtiyaçlarınız ve bütçeniz doğrultusunda size en uygun web tasarım projesinin tespit edilmesi amacıyla ön görüşme yapılır. Bu görüşmeden sonra sitenizde olmasını istediğiniz resim, video, yazı gibi tüm dokümanlar sizden istenir. Projenizi destekleyici diğer dokümanlar tarafımızdan temin edilir.

2. Belirtilen ön ödemenin yapılması ile birlikte alan adı ve hosting işlemleriniz başlatılır ve en geç bir kaç saat içerisinde web sitenizin yapım aşamasında olduğunu belirten bir ana sayfayla birlikte web siteniz faaliyete geçer.

3. İlk aşamada size belirtilen teslim süresi içerisinde, web siteniz tasarlanır,test edilir ve son hali size gösterilir. Web sitenizin son halini inceledikten sonra eklenmesini, değiştirilmesini yada çıkarılmasını istediğiniz kısımlar olursa, bu işlemler en hızlı şekilde yapılarak, %100 müşteri memnuniyeti sağlanır.

4. Ödemenin geri kalan kısmının da yapılması ile birlikte, web siteniz, kurulumu yapılarak, faaliyete geçirilir.

5. Web tasarım hizmetinin bitiminden sonra bir sene boyunca teknik destek verilerek web sitenizin sorunsuz şekilde çalışması garanti edilir. Bir sene sonunda alan adı, hosting ve teknik destek yenileme işlemleriniz konusunda sizinle iletişime geçilir ve bilgilendirilmeniz sağlanır.

Skynet Bilgisayar ve İnternet Hizmetleri, web yazılımı ve internet sitesi tasarımı konularında Adana bilgisayar firmalarının çözüm noktası haline gelmiştir. GOOGLE 1. SAYFADA bir siteye sahip olmak veya mevcut sitenizi GOOGLE 1. SAYFADA çıkarmak için bizime iletişime geçiniz...