Skynet Bilgisayar Web İnternet Site Tasarımı

Kaliteyi baz alan iş anlayışı ile ...

... ihtiyaçlarınıza akılcı çözümler

Adana Web Site Tasarımı Adana Web Sitesi Yapımı Adana Google SEO Hizmeti Adana Hosting

Skynet Bilgisayar, işlerinde uzmanlaşmış kadrosu ile, istediğiniz alanda, istediğiniz özelliklerde, hızlı ve güvenilir Web Tasarım çözümlerini sizlere sunmak için hizmet vermektedir.

Teknolojik değişimler ile internetin hayatımıza ne kadar çok girdiğini hepimiz görmekteyiz. Örneğin bir şirket veya bir firma hakkında bilgilenmek istediğimizde ilk olarak internetten araştırma yapıyoruz. İnternet ortamında bilgi edinemediğimiz şirketlerin biz kullanıcıların gözündeki saygınlığı da bu durumdan olumsuz yönde etkilenmektedir. Ayrıca son çıkan ticari kanunlarda her şirketin bir web sitesinin olması gerektiği yer almaktadır.

Skynet Web Hizmetlerimiz - Neler Yapıyoruz

Web Tasarım Hizmetimiz : Firmalara kurumsal biir web sitesi yaparak piyasada daha iyi tanınmasını sağlayarak saygınlığını artırıyoruz. Size özel web yazılım hazırlayarak kullanıcı adı ve şifreniz sayesinde internet üzerinden yönetebileceğiniz dinamik web uygulamaları yapıyoruz.

Teknik Destek ve Ücretsiz Hosting Hizmetimiz: Yapılan web site tasarım hizmetinin 1 yıl boyunca teknik desteği, 1 yıllık domain ve hosting hizmetini ücretsiz sunmaktadır.

Domain - Hosting Hizmetimiz : Web sayfanız var ise sizlere Alan Adı (Domain) ve Site Barındırma (Hosting) hizmeti sunmaktayız. Tüm teknik işlemlerinizi biz hallediyor ve 1 yıl boyunca takibini yapıyoruz. Size sadece dosyaları yüklemek kalıyor.

En önemlisi size Google 1. sayfa garantili web sitesi yapıyor ve Google 1. sayfada siteniz yer almaz ise paranızı iade ediyoruz. Evet yapmanız gereken sadece tıklayıp bizimle iletişime geçmek...