Skynet Bilgisayar Web İnternet Site Tasarımı

Kaliteyi baz alan iş anlayışı ile ...

... ihtiyaçlarınıza akılcı çözümler

SEO Nedir? Ne İşe Yarar? Ne İçin Yapılmalıdır? Nasıl Yapılmalıdır?

SEO NedirSEO (Arama Motoru Optimizasyonu), web sitelerinin, arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilerek hedeflenen aramalarda yükseltilmesidir. Search Engine Optimization kelimelerinin İngilizce kısaltması olan SEO artık Türkçe olarak da kullanılmaktadır. ”Seo” başta Google olmak üzere Yandex, Bing gibi bütün arama motorlarında istenen kelimelerde ilk sayfaya gelme çalışmalarıdır. SEO çalışmasına bağlı olarak ilgili sektörde yer edinmek için yapılan tüm dijital tanıtım çalışmalardır. Skynet Bilgisayar size Google 1. sayfa garantili web sitesi yapıyor ve Google 1. sayfada siteniz yer almaz ise paranızı iade ediyor. Evet yapmanız gereken sadece tıklayıp bizimle iletişime geçmek...

Bu işlemleri yapmadan önce tabiki bazı bilgilere sizlerden cevaplar alıyoruz. Sektörümüzdeki deneyiminiz nedir? Ülkemizdeki/şehrimizdeki deneyiminiz nedir? Ne kadar zamandır bu işle ilgileniyorsunuz? Sizinle nasıl iletişim kurmalarını istersiniz?

Teknolojik değişimler ile internetin hayatımıza ne kadar çok girdiğini hepimiz görmekteyiz. Örneğin bir şirket veya bir firma hakkında bilgilenmek istediğimizde ilk olarak internetten araştırma yapıyoruz. İnternet ortamında bilgi edinemediğimiz şirketlerin biz kullanıcıların gözündeki saygınlığı da bu durumdan olumsuz yönde etkilenmektedir. Ayrıca son çıkan ticari kanunlarda her şirketin bir web sitesinin olması gerektiği yer almaktadır.

SEO yanısıra Skynet Web Hizmetleri Firması Hangi Hizmetleri Vermektedir?

Web Tasarım Hizmetimiz : Firmalara kurumsal biir web sitesi yaparak piyasada daha iyi tanınmasını sağlayarak saygınlığını artırıyoruz. Size özel web yazılım hazırlayarak kullanıcı adı ve şifreniz sayesinde internet üzerinden yönetebileceğiniz dinamik web uygulamaları yapıyoruz.

Teknik Destek ve Ücretsiz Hosting Hizmetimiz: Yapılan web site tasarım hizmetinin 1 yıl boyunca teknik desteği, 1 yıllık domain ve hosting hizmetini ücretsiz sunmaktadır.

Domain - Hosting Hizmetimiz : Web sayfanız var ise sizlere Alan Adı (Domain) ve Site Barındırma (Hosting) hizmeti sunmaktayız. Tüm teknik işlemlerinizi biz hallediyor ve 1 yıl boyunca takibini yapıyoruz. Size sadece dosyaları yüklemek kalıyor.