Kaliteyi baz alan iş anlayışı ile ...

... ihtiyaçlarınıza akılcı çözümler

Google Adwords Reklam Hizmeti

Şehrin Tercihi Skynet Bilgisayar

Skynet Bilgisayar, Google Adwords Reklam Yönetimi ile en uygun bütçe, doğru zaman ve anahtar kelime kullanımı ile doğru planlama yaparak ürünlerinizi geniş kitlelere göstermenizi sağlıyor.

İşletmeniz için hala henüz Google Adwords Reklamı vermedi iseniz, çoktan rakiplerinizin gerisinde kalmış olabilirsiniz. Dünyanın en çok tercih edilen arama motoru Google’da, kullanıcıların yaptığı aramalarda, iş yerinizin sunduğu hizmet veya ürünle ilgili olarak aranılan sözcük olması durumunda, siteniz Google arama sayfasının üst kısmında ücretli olarak yer almasına Google Adwords sistemi adı verilir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz? Öncelikle Skynet Bilgisayar Google Adwords konusunda oldukça deneyimli ve uzman bir ekip ile çalışır. Google Adwords, Skynet Bilgisayar tarafından sizlere ayrıntılı olarak anlatılır ve bu hizmetin size neler kazandırabileceği hakkında, sizleri bilgilendirir. Doğru anahtar kelime seçimi, doğru zamanlama, doğru tıklama başına maliyet stratejisi. Sürekli takip, ve Adwords maliyetlerinizi azaltacak SEO çalışmaları. Google Adwords ve Organik SEO konusunda sizlere hizmet vermekte olan Skynet Bilgisayar sayesinde artık reklam vermeyi yük olarak görmenize gerek yok. Yapmanız gereken tek şey bizi aramak ve bir Google Adwords danışmanlığı istediğinizi söylemek. Gerisini biz sizler için hallederiz.

Google Adwords Hizmeti Nasıl Kullanılır? Hizmetten faydalanabilmek için öncelikle bir anahtar kelime belirlemeniz gerekmektedir. Anahtar kelimenizi belirledikten sonra, verebileceğiniz en yüksek tutarı da belirleyerek tıklama başına bir ücret oluşturmanız gerekir. Ücretlendirme işlemi, kullanıcının sizin reklamınızı görmesi ve reklamı tıklaması gerekir. Sadece yapmanız gerekenler Tıklama Başına Maliyet ücretini ödemek değildir. Google Adwords, kullanıcıların deneyimlerini koruma altına alabilmek için reklam verenin vermiş olduğu anahtar kelimeleri, bir kalite puanı ile adlandırır. Herhangi bir kullanıcının sizin ve rakiplerinizin anahtar kelimesine verdiği bir puan sonucunda tıklama başına maliyet tutarınız ile kalite puanınız çarpılır ve çıkan sonuç bir açık arttırmaya sunulur. Yapılan açık arttırma ile anahtar kelimenizin sıralaması belirlenmiş olur. Bu açık arttırma bütün reklam verenler için geçerlidir. Belirlenen sıralama, sizin anahtar kelimelerinizle arama yapan her kullanıcıyla ve kalite puanınızla birlikte biraz daha yükselebilir. Yani sıralama sabit kalmaz. Kalite puanınızı, en çok tıklanma oranınız, ana sayfanızın anlaşılır olması ve en önemlisi seçtiğiniz anahtar kelimenin verdiğiniz reklamla en üst düzeyde alakalı olması etkilemektedir.

Skynet Bilgisayar'ın vermiş olduğu Google Adwords hizmetini etkili bir şekilde kullanabilirseniz şirketiniz ile birlikte çok büyük atılımlar yapabilirsiniz. Çünkü Skynet Bilgisayar bu konuda oldukça uzmanlaşmış bir kadroya sahiptir. Sizler için Google Adwords hizmetini bütün ayrıntılarıyla sunar ve sonucunda etkili bir reklam ile bol kazançlı bir site sahibi olmanıza yardımcı olur. Skynet Bilgisayar’ın sizlere sunduğu Google Adwords hizmeti ile öncelikle sitenize onlarca yeni ziyaretçi kazandırabilirsiniz. Bu da satışlarınızın artması anlamına gelmektedir.

Lütfen Ekranı Dikey Konuma Alınız
Lütfen Ekranı Yatay Konuma Alınız