Kaliteyi baz alan iş anlayışı ile ...

... ihtiyaçlarınıza akılcı çözümler

Aşama Aşama Çalışma Sistemimiz

Proje Teslimat Öncesi Ödeme ve İşlemler

Skynet Bilgisayar, web tasarım ve internet reklamcılığı konusunda profesyonel çözüm ortağınız olmaya devam ediyor. İşimiz etkin bir internet ortamı oluşturarak firmanızın ürünleri hakkında müşteride olumlu bir izlenim bırakmak ve ürünlerinizi profesyonelce ön plana çıkarmaktır. Böylece iş hacminizde artış sağlamaktır.

Üretim ve satışını yaptığınız ürünlerinizi internet siteniz yada sosyal medya üzerinden insanlara etkili biçimde sunmak için kesinlikle bizimle görüşme yapmanızı tavsiye ediyoruz. Özel web tasarım paketlerinde çalışma sistemimiz;

1. İlk olarak istekleriniz, ihtiyaçlarınız ve bütçeniz doğrultusunda size en uygun web tasarım projesinin tespit edilmesi amacıyla ön görüşme yapılır. Bu görüşmeden sonra sitenizde olmasını istediğiniz resim, video, yazı gibi tüm dokümanlar sizden istenir. Projenizi destekleyici diğer dokümanlar tarafımızdan temin edilir.

2. Belirtilen ön ödemenin yapılması ile birlikte alan adı ve hosting işlemleriniz başlatılır ve en geç bir kaç saat içerisinde web sitenizin yapım aşamasında olduğunu belirten bir ana sayfayla birlikte web siteniz faaliyete geçer.

3. İlk aşamada size belirtilen teslim süresi içerisinde, web siteniz tasarlanır,test edilir ve son hali size gösterilir. Web sitenizin son halini inceledikten sonra eklenmesini, değiştirilmesini yada çıkarılmasını istediğiniz kısımlar olursa, bu işlemler en hızlı şekilde yapılarak, %100 müşteri memnuniyeti sağlanır.

4. Ödemenin geri kalan kısmının da yapılması ile birlikte, web siteniz, kurulumu yapılarak, faaliyete geçirilir.

5. Web tasarım hizmetinin bitiminden sonra bir sene boyunca teknik destek verilerek web sitenizin sorunsuz şekilde çalışması garanti edilir. Bir sene sonunda alan adı, hosting ve teknik destek yenileme işlemleriniz konusunda sizinle iletişime geçilir ve bilgilendirilmeniz sağlanır.

Lütfen Ekranı Dikey Konuma Alınız
Lütfen Ekranı Yatay Konuma Alınız