Kaliteyi baz alan iş anlayışı ile ...

... ihtiyaçlarınıza akılcı çözümler

Çalışanımız Olmak İstermisiniz

Yapmanız Gereken Sadece Görüşme Ayarlamak

Skynet Bilgisayar, insan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti yüksek takım arkadaşları arıyor. Sizde ben bu niteliklere sahibim diyorsanız tam da istediğiniz yerdesiniz. Günümüzde Google'da arama yapmayan kişi sayısı yok denecek kadar azdır. Birçok firma bunun farkında ve daha çok müşteriye ulaşmak için Google onlar için büyük bir fırsat. Tabiki Google ile müşteriye ulaşmak için bir internet sitesine ihtiyaç duyuyorlar. Fakat sadece internet sitesi yaptırmak da yetmiyor İnternet sitesini yapan kişinin Google Arama Motoruna uyumlu bir web sayfası yapması gerekiyor. İşte bu evrede Skynet Bilgisayar devreye giriyor. Çünkü bir çok Web Tasarım Firması Google Uyumlu Web Sayfası yapmayı beceremiyor.

Peki neden Google Uyumlu Web Sayfası yapamıyorlar. Bunun sebebi basit aslında. Çünkü hazır şablon kullanarak web sayfası oluşturuyorlar ve Google bu tür sayfalarda gereksiz kod karmaşasından dolayı aradığı bilgiyi bulmakta zorlanıyor. Dolayısıyla internet sayfaları 1. sayfaya çıkamıyor. Verdiği para ise boşa gidiyor. Ucuz etin yahnisi yavan oluyor. Çünkü çaba yok gayret yok.

Aradığımız takım arkadaşları Web sitesi yapmayı bilmiyor olabilirsiniz. Fakat bize katılacak takım arkadaşlarının yapmaları gereken gayet basittir. Çevresinde veya araştırmaları neticesinde web sitesine veya web projesine ihtiyaç duyan kişi, firma yada kuruluşu tesbit ederek gerekli görüşmeleri Skynet Bilgisayar adına yapacaktır. Kişi, kurum yada firmayı ikna etmesi ve randevu alması durumunda bundan sonraki aşamada kişi, kurum yada firma ile Skynet Bilgisayar web ekibi görüşmelere devam edecektir. Görüşmeler sonucunda bir anlaşma sağlanırsa hiç bir iş yapmadan sadece bize iş getirdiği için bizden %10 komisyon alacaktır. Ortalama 2000 TL tutacak bir anlaşmadan 200 TL tutarında bir kazancı olacaktır.

Evet daha fazla kazanmak sizin elinizde yapmanız gereken sadece çevrenizdekilere sormak ve bizimle iletişime geçmek.

Lütfen Ekranı Dikey Konuma Alınız
Lütfen Ekranı Yatay Konuma Alınız